Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-PA 11-15
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 800,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA

ENG:

To verify the certificate and its authenticity click here: www.gglverification.cz

GGL -is a Gemological Laboratory established for certification of Minerals sold by Gemspact, Prague. The laboratory is concerned with determining the type of minerals, their physical and chemical properties. The certificate includes the findings of the gemological examination by the methods and technical designated for that purpose. GGL is not a commercial entity and does not issue certificates for third party minerals.

The certificate confirms that the certified mineral data is accurate and corresponds to the description of the mineral sold. The certificate is delivered to the sold mineral. The certificate and the box are protected by holographic protection features. The mineral is supplied in a transparent box consisting of two parts that are provided with a serial number of the certificate. Opening the box will invalidate the hologram. The certificate is not transferable to another mineral.

CZ:

ověření certifikátu a jeho pravosti klikněte zde: www.gglverification.cz

GGL - je gemologická laboratoř založená pro certifikaci minerálů prodávaných firmou Gemspact, Praha. Laboratoř se zabývá určováním druhu minerálů, jejích fyzikálních a chemických vlastností. Certifikát obsahuje zjištění gemologické prohlídky metodami a technickými pomůckami určenými k tomuto účelu. GGL není komerční subjekt a nevydává certifikáty k minerálům třetích stran. 

Certifikát potvrzuje, že údaje týkající se certifikovaného minerálu, jsou přesné a odpovídají popisu prodávaného minerálu. Certifikát je dodávaný k prodávaného minerálu. Certifikát a krabička s minerálem jsou chráněny holografickými ochrannými prvky. Minerál je dodávaný v průhledné krabičce skládající se ze dvou částí které, jsou přelepené holografickou páskou se sériovým číslem certifikátu. Po otevření krabičky se hologram znehodnotí. Certifikát není přenosný na jiný minerál.